پ
پ

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر لنگرود، شهرداری در طول سال اقدامات مختلفی در زمینه‌های عمرانی، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و غیره انجام می‌دهد که بخشی از اقدامات انجام شده در زمینه عمرانی که در آذرماه ۱۴۰۱ انجام شده است به شرح زیر است. 

آغاز لایروبی کانال کیاکلایه با بیل زنجیری به متراژ ۱۰۰۰ مترطول یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که در راستای جلوگیری از بحران در حال انجام است.

روکش آسفالت ابتدای خیابان آزموده، کوچه شهید یکتایی چالکیاسر، کوچه بانک سپه و ترمیم آسفالت نوار حفاری خیابان خرمشهر و آتشکار به متراژ جمعا ۲۳۵۰ متر مربع از دیگر مطالبات شهروندان بود که این موارد در آذر ماه انجام شد.

اصلاح پیاده روهای خیابان نظام پزشکی، شهید رجایی، شهید بهشتی، جاده چمخاله و کوچه هلال احمر به متراژ ۲۰۰مترمربع از دیگر اقدامات انجام شده است.

اصلاح هندسی میدان شهید املاکی (ایجاد دوربرگردان) و سه راه آتشکار به متراژ ۷۰ مترطول، لوله‌گذاری کوچه‌های والفجر ۳ آتشکار و کوچه نرگس در بلوار سردار حق بین به متراژ ۱۱۰ مترطول و شن ریزی کوچه‌های نور ۱۳ و ۱۵ جوادالائمه مقدار ۱۰۰ سرویس نیز از دیگر کارهایی است که توسط شهرداری انجام شد.

شن ریزی و زیرسازی کوچه پشت بیمارستان شهید حسین‌پور و کوچه شهید نورمحمد کیاکلایه به متراژ ۱۳۰۰ مترطول و خرید و حمل شن مخلوط رودخانه‌ای به مقدار ۲۰۰۰ تن برای استفاده در زمان مورد نیاز و همچنین خرید و حمل شن چهار سانتی به میزان ۲۰۰۰ تن برای کوچه‌های سطح شهر از دیگر کارهای انجام شده است.

رفع مشکل آبگرفتگی جلوی آموزش و پرورش به متراژ ۲۰ متر طول، اصلاح و بازسازی تیرهای چراغ روشنایی جاده لیلاکوه به تعداد ۲۲ عدد، نصب تابلوهای راهنمایی و رانندگی مطابق مصوبات شورای ترافیک و نصب سرعتگیر خیابان صنایع پرکار و کوچه باقرپور نیز در آذرماه توسط شهرداری لنگرود انجام شده است.

لگه گیری کوچه‌های حسن‌پور کلیدبر، منفرد ۱۵، گلستان ۴ و ۶، کوچه یعقوبی جاده چمخاله، خیابان ۳۵ متری، دهگان، پشت رستوران ضیافت و خیابان مطهری به متراژ ۱۰۰ مترمربع نیز از جمله کارهایی بود که توسط شهرداری لنگرود در آذرماه انجام شده است.

کلا هزینه جهت امورات فوق‌الذکر چهار میلیارد تومان می‌باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.