//
36656 بازدید

 اتمام روکش آسفالت دور برگردان بلوار سعدی جنب بقعه آقا سید محمد کیاکلایه و نوار عقب نشینی رفوژ میانی روبروی آتش نشانی شماره یک توسط واحد عمران شهرداری لنگرود.

بازگشایی کوچه سعدی دوم واقع در خیابان سعدی (جاده رودسر) به خیابان 16 متری پارک فجر توسط شهرداری لنگرود.

ادامه روند نصب جداول پیاده راه خیابان 16 متری جنب اداره اطلاعات توسط واحد عمران شهرداری لنگرود.

 آغاز پروژه روکش آسفالت مسیر مادیان گوابر(آلمان لنگه) توسط شهرداری لنگرود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لنگرود،شهرداری لنگرود قهرمان مسابقات والیبال شهرداری های شرق گیلان که در این مسابقات 4 جانبه بمناسبت عید سعید فطر و با حضور پرسنل شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهرهای لنگرود ، لاهیجان ، کومله و رودسر در سالن بحران لنگرود برگزار شد، در دیدار نهایی، تیم والیبال شهرداری و شورای اسلامی شهر لنگرود موفق به شکست 2-1 تیم شهرداری رودسر شد و به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت. تیم های شهرداری رودسر و شهرداری کومله نیز به مقام های دوم و سوم نائل آمدند.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری لنگرود، مردم مؤمن و انقلابی شهر لنگرود، صبح روز جمعه اول شوال وضو گرفته و برای اقامه نماز سپاس از پروردگار برای توفیق روزه داری در رمضان خود را به محل برگزاری نماز عید فطر رساندند.
بر اساس این گزارش، مردم شهر لنگرود، همزمان با اولین روز ماه شوال، نماز عید سعید فطر را در خیابان امام خمینی(ره) جنب مسجد شهدای این شهر اقامه کردند و اوج شکوه و بندگی خود را به ذات اقدس الهی به نمایش گذاشتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لنگرود،مسابقه کتابخوانی در ماه مبارک رمضان به همت امور فرهنگی اجتماعی شهرداری لنگرود و با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و معاونت شهرداری در محوطه شهرداری لنگرود برگزار شد.
در این مسابقه سرکار خانم ها فاطمه عاشوری راد و سودابه رمضانی پور به ترتیب مقام اول و دوم و جناب آقای امیر نقدی به مقام سومی دست پیدا کردند.
هدف از برگزاری این مسابقه"ترویج فرهنگ کتابخوانی، افزایش سطح دانش و بینش خانواده‌ها به ویژه جوانان، ارتقای فرهنگ عمومی،رواج روحیه تحقیق و عادت به مطالعه در جوانان بود که مورد استقبال قرار گرفت. 
 کتابی که در این مسابقه شرکت کنندگان آن را مطالعه کردند تحت عنوان ابن مشغله نوشته نادر ابراهیمی بود .سئوالات  به صورت چهار جوابی وبرای گروه سنی آزاد برگزار شد، در پایان به نفرات برتر مبلغ یکصد هزار تومان اهداء گردید.

بازدید مهندس سید مهدی رجائی شهردار لنگرود از روند پیشروی ساخت کارخانه کمپوست در آلمان لنگه توسط شهرداری لنگرود. 

به گزارش روابط عمومی شهرداری لنگرود،سومین دوره مسابقه اطلاعات عمومی تابستان 97 برگزار می شود.
 هر هفته یک محله همراه با جوایز ارزنده به نفرات برتر

به گزارش روابط عمومی شهرداری لنگرود،تخریب پیاده راه ابتدای خیابان کشاورز (جاده لیلاکوه) به منظور بهسازی و بازسازی توسط واحد عمران شهرداری لنگرود .