ان الله یحب المتوکلین

شهردار لنگرود در پیامی نهم اردیبهشت سالروز تشکیل شوراها را به اعضای شورای اسلامی شهر لنگرود تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری لنگرود، متن پیام تبریک دکتر صادق صادق پور بدین شرح است:

«و امرهم شورا بینهم»
سپاس و ثنای بی حد بر خالقی که به لطف استقرار مستحکم جمهوری اسلامی ایران و در راستای احترام و اکرام به شخصیت و هویت انسان و مردم عزیز ایران نهادی به نام شورای اسلامی در این کشور شکل گرفت.
مشورت یکی از ارکان مهم سلامت تصمیم گیری هاست. بنا به فرمایش پیامبر اعظم (ص) «هیچ قومی مشورت نکردند جز آنکه به بهترین امور هدایت یافتند».
نهاد شورا که شالوده آن ریشه در قرآن و مبانی دین مبین اسلامی دارد در واقع به فرایند واگذاری امور به مردم، عینیت بخشید و به برکت این اتفاق، نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خود و جامعه ای که در آن زندگی می کنند، دوچندان گردید.
منتخبین مردم در قامت اعضای شورای اسلامی شهر یا روستا با تعهد و وظیفه شناسی در حل مشکلات شهر و روستا تلاش می نمایند و با امانت، کفایت، درایت، کیاست و حسن سلوک برای نیل به جامعه شهروند مدار، خالصانه و عاشقانه کوشش می نمایند و در جهت بالندگی، شکوفایی و عمران و آبادانی دیار خویش گام برمی دارند.
اینجانب این روز با شکوه را به همه اعضای محترم شورای اسلامی شهر لنگرود که با وظیفه شناسی و توجه به اصل دانش محوری در حل مشکلات شهر تلاش می نمایند و با امانت، کفایت، درایت و کیاست و حسن سلوک برای نیل به جامعه شهروند مدار خالصانه و عاشقانه کوشش می نمایند تبریک و تهنیت عرض می نمایم. امیدوارم در نیل به برنامه های ارزشمندتان در پیشرفت روزافزون دیار مهرپرور شهر لنگرود تحت رهبری های خردمندانه ی رهبر معظم انقلاب موفق و موید باشید.

صادق صادق پور
شهردار لنگرود

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان